Про проект "Профорієнтація" / Правила використання інформації сайту

 укр

 рус

Благодійний фонд "Розвиток України"

Про проект "Профорієнтація"

Благодійний фонд "Розвиток України", в рамках проекту "Україна Професійна", та всеукраїнський інтернет-проект "Освітній портал" розпочинають спільний соціальний проект "Профорієнтація", спрямований на усвідомлений вибір майбутньої професії сучасною молоддю.

Правила використання інформації сайту

Редакція проекту "Профорієнтація" не несе відповідальності за наслідки використання інформації проекту. Відвідувач використовує інформацію проекту на свій ризик. Думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації.

Всі права захищено. Всі авторські матеріали, створені спеціально для проекту "Профорієнтація", або переклади з інших джерел, а також верстка є власністю проекту.

Відтворення будь-якої авторської інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов обов'язкового розміщення посилання на сайт "Профорієнтація" (prof.osvita.org.ua), у веб-орієнтованих засобах обов'язковим є гіперпосилання, код:

або

Забороняється приховувати гіперпосилання, використовувати JavaScript у гіперпосиланні чи обмежувати індексацію гіперпосилання пошуковими системами! Гіперпосилання має бути розміщеним над або під матеріалом, якщо інше не передбачено дизайном сайту, що використовує матеріал.

Додактово:

Перейти вище: Про проект "Профорієнтація"