Notice: Undefined variable: vote_query_list in /home/www/osvita.org.ua/data/www/prof.osvita.org.ua/xcore/project/voting/voting.inc.php on line 168
Вибір професії // Профорієнтація

 укр

 рус

Благодійний фонд "Розвиток України"

Крок до самовизначення

12.06.2008 Вибір професії

Словосполучення "вибір професії" як би указує на прийняте одного разу рішення, що насправді не зовсім точно. Вибір професії - це, перш за все, процес, ланцюжок взаємозв'язаних кроків, здійснюваних з урахуванням різних обставин.

Чинники, які впливають на вибір професії можна розділити на чотири групи:

  1. Плани: особисті плани людини щодо її кар'єри і майбутнього. А часто, як показує практика, доводиться враховувати і плани його близьких, наприклад батьків.
  2. Схильності: інтереси до певних видів діяльності, побажання.
  3. Здібності: як вже відомі йому, так і приховані, такі, що не встигли виявитися.
  4. Актуальний соціальний запит на той або інший вид професії, а також прогноз динаміки попиту на професіоналів в майбутньому.

Вибір професії виявляється, по суті, випадковим і непродуманим, і, коли це стає відчутним, людина знову встає перед проблемою вибору - продовжувати "муки", поповнити ряди безробітних або?..

"Романтична" або "інтелігентна" професія. На жаль, виявляється, що для успішної реалізації себе в професіях такого роду доводиться здійснювати масу рутинних, неромантичних і іноді навіть неінтелігентних дій. Зворотний бік медалі відкрився, так би мовити. Відчуття, що без нахабної самореклами ти нікому не потрібний. Образа і біль від того, що обставини не дозволяють реалізувати себе.

"Модна професія". Величезний ризик того, що через деякий час спостерігатиметься надлишок зовсім не щасливих володарів цієї професії, а отже, безробіття і жорстка конкуренція. Закон маятника: різкий підйом - передвісник спаду. Фізики, інженери шістдесятих, економісти дев'яностих - досить багато похмурих прикладів нелегких доль.

"Професія, що обіцяє "великі гроші". Виявляється, не тільки щось що обіцяє, але і що вимагає чималого: скаженої працездатності, ризику, товстошкірої невразливості і готовності відмовитися від багатьох інших важливих для людини речей. Наприклад, біржові гравці повинні постійно тримати "руку на пульсі" (трубку у вуха), приймаючи інформацію у своїх брокерів на нью-йоркській, токійській біржі... Адже це в різних часових поясах! Передчасна сивина, захворювання серцево-судинної і нервової системи...

"Трудові династії", або в загальному випадку "професія, як у..." Часи і соціальні обставини, як неважко відмітити, частенько міняються - це, так би мовити, перший сюрприз. Другий сюрприз - той факт, що немає стовідсоткових гарантій спадкоємства здібностей і схильностей, і навіть якщо хтось схожий на іншого у всьому іншому, саме в своїх професійних схильностях може і відрізнятися.

Вибір професії - це перш за все ваш вибір. Обираючи професію, ви обираєте не тільки спосіб, яким ви зароблятимете на життя, але і спосіб життя. Легковажний вибір "хліба" тільки за її зовнішніми проявами, без урахування її внутрішніх вимог, обмежень і різного роду зобов'язань - це експеримент, який може обійтися дуже дорого не тільки вам, але і оточуючим. А відповідальність ляже тільки на ваші плечі.

Щоб правильно орієнтуватися в просторі вибору професій, треба, щоб хтось міг надати об'єктивну і своєчасну інформацію про цей простір, весь час відстежуючи його зміни. Фахівці з профконсультування здійснюють цю частину своєї роботи, спираючись на обширні матеріали економічних, соціологічних і соціально психологічних досліджень. Істотним моментом тут є те, що сучасні наукові дослідження дозволяють бачити не тільки "надводну частину айсберга" (очевидний попит на представників тієї або іншої професії), але і заглядати значно глибше. Комплексний аналіз сьогоднішньої ситуації в освіті, в промисловості, в науці і інших сферах людської діяльності дозволяє будувати прогнози щодо затребуваності фахівців через декілька років. Навіть якщо в даний час у вас є професія, яка вас влаштовує, але соціальне замовлення на неї нестабільне (і ви вже встигли відчути це), профконсультант допоможе вам підібрати професію "про запас", що найкращим чином узгоджується з вашим багажем знань і умінь, але відрізняється стабільними характеристиками затребуваності в сучасному суспільстві.

Наступний аспект - це виявлення ваших здібностей і схильностей. Здібності і схильності - це не одне і те ж. Можливо, ви цікавитесь якимось видом діяльності, але успіх в ній обійдеться вам дуже великою фізичною і/або психологічною ціною. Попередити вас про це (керуючись результатами спеціального обстеження) - обов'язок професійного психолога. Проте не варто побоюватися, що вас переконуватимуть "поставити хрест" на своїй мрії, відмовитися від власних переваг. Це зовсім не так. Адаптаційні можливості у людини надзвичайно високі, тому вам у разі потреби буде рекомендований комплекс заходів, направлених на вдосконалення професійно корисних якостей (наприклад, тренінги розвитку уваги, творчих і організаторських здібностей, упевненості в собі тощо).

Ще один аспект діяльності профконсультанта - це допомогти вам скласти повне, багатобічне уявлення про ту професію, яка вас зацікавила. Для цього на основі опитів професіоналів, що працюють в даний час, і матеріалів спостережень за ними психологів, ергономістів, лікарів складаються спеціальні бази даних. У них міститься інформація про потрібні знання і уміння, трудові операції, знаряддя праці, норми, оплату праці. Крім того, аналізуються дані про можливі причини неуспіху, типові ситуації в колективі, швидкість і напрям "службового зростання", а також про найбільш поширені професійні захворювання і причини незадоволеності своєю роботою.

У якому віці вибирати професію? Сама собою відповідь, що напрошується, "краще пізно, ніж ніколи" все-таки вимагає деяких поправок. У пізньому зрілому і, зрозуміло, літньому віці вибирати можна, але вибирати складніше. При профконсультуванні дітей варто змістити акцент з моменту вибору конкретної професії на виявлення і розвиток їх здібностей, а також на різностороннє ознайомлення їх з світом всіляких професій ("бізнесмен", "супермен" і "Місс-..." - це не професія...).

Фахівців з профорієнтації, які працюють зі школярами, в даний час в країні значно більше, ніж тих, хто консультує дорослих людей. Проте і такі все ж таки є. У пошуках як тих, так і інших доцільніше звертатися в спеціалізовані центри, як правило, організовані на базі ВНЗ і інших наукових організацій. Крім того, подібна послуга надається у ряді крупних кадрових агентств. Важливо наперед з'ясувати, що входить в пропоновану в даному випадку процедуру. Якщо вам за високу ціну пропонують взяти участь виключно в стандартизованій процедурі комп'ютерного тестування і обіцяють як результат якусь "роздруківку з рекомендаціями" - це не найкращий варіант. Формально така роздруківка може нічого не означати ні для майбутніх працедавців, ні навіть для вас. Крім комп'ютерного тестування, ви маєте право розраховувати на консультацію (бесіду) з фахівцем. Не зайвим буде наперед дізнатися професійний статус вашого співбесідника і час, який відводиться на бесіду. За десять-п'ятнадцять хвилин навряд чи можна надати допомогу в ухваленні серйозного рішення. Де працює конвейєр, навряд чи вам приділять достатню увагу.

Переклад статті
"Выбор профессии",
джерело: Освіта. - 2006. -
№20 (20). - с.11
Бажаєте передрукувати...?
Правила використання матеріалів сайту

Перейти вище: Статті