Потрібні фахівці / Статті / Названі "найжіночніші" професії

 укр

 рус

Благодійний фонд "Розвиток України"

Потрібні фахівці

24.03.2008 Названі "найжіночніші" професії

За результатами дослідження ІЦ порталу SuperJob.ru, "найжіночнішою" є професія секретаря-діловода. 100% претендентів на цю посаду - жінки. Всього експертами центру було вивчено 50 популярних професій, по кожній з яких був проведений аналіз резюме всіх претендентів, які мають досвід роботи за даною спеціальністю. У першій частині нашого дослідження, присвяченій "наймужнішим" професіям, ми вже відзначали, що серед 50 досліджених професій не виявилося жодної 100% чоловічої, а 100% жіночі - знайшлися.

Отже, "найжіночнішою" по праву є професія секретаря-діловода. Серед претендентів на цю посаду немає жодного чоловіка! Також одна з "найжіночніших" професій - інспектор відділу кадрів. Жінки складають 97% від загального числа претендентів на цю посаду. На третьому місці серед суто дамських професій - офіс-менеджер. Підтримувати чистоту і порядок в офісі - задача непроста. Жінки справляються з нею ефективно, тому серед представників професії, яка раніше носила назву "завгосп", а нині зветься "офіс-менеджер", 95% дам.

Турботу про відпустку співгромадян дами також переважно беруть на себе: 92% менеджерів з туризму - представниці слабкої статі. Лише на 2% відстають від них менеджери з персоналу, серед яких жінки складають 90%.

Як помічника керівника роботодавці бажають бачити освічену привабливу даму з організаторськими здібностями, яка зможе стати справжньою правою рукою боса, і 88% тих, хто хотів би обійняти цю посаду, - жінки. Вимогам, що пред'являються до претендентів на посаду бухгалтера, також частіше відповідають дами. Серед них бухгалтерами хочуть працювати 86%. Стільки ж (86%) і творчих натур, здатних надати довколишньому природному просторові стилю і чарівності: 86% ландшафтних дизайнерів - представниці слабкої статі.

Не секрет, що жінки більш комунікабельні, ніж чоловіки. Професія оператора call-центру створена для тих, хто любить спілкування. Недивно, що 82% претендентів на цю посаду - жінки.

Доля навколишнього середовища незабаром цілком опиниться в руках прекрасної половини людства: 79% претендентів на посаду еколога становлять жінки. Російські леді не поступаються джентльменам і в освоєнні таких перспективних професій, як менеджер з реклами і PR. 75% претендентів, що прагнуть до кар'єри менеджера з реклами, - жінки. Налагоджувати зв'язки з громадськістю вважають за своє покликання 73% претендентів жіночої статі.

Серед менеджерів, які стежать за відповідністю товару російським і міжнародним стандартам якості, жінки становлять 70%. Трохи менше шукачок роботи (67%) претендують на такі посади, як менеджер з маркетингу, літературний редактор і кошторисник.

За своєю природою жінки більш спостережливі, скрупульозні, здатні помітити найдрібніші недоліки, володіють художнім чуттям. З цієї причини чоловіки нерідко поступаються їм у таких спеціальностях, як аудитор і архітектор (65%).

Чимало сучасних дівчат знає, як тримати себе в тонусі. Деякі з них готові навчити цьому інших - армія інструкторів з фітнесу на 62% складається з жінок.

Останнім часом дами активно завойовують інтернет-простір, часом обганяючи сильну стать. Наприклад, 60% претендентів на посаду контент-менеджера становлять жінки. Стільки ж жінок (60%) мріє просувати нові марки продукції, вибираючи роботу бренд-менеджера. Не бояться росіянки і досить відповідальних посад. Серед тих, хто мріє про кар'єру андеррайтера - фахівця, чий підпис у буквальному розумінні коштує мільйони, оскільки він оцінює кожну ділову угоду і підписується під ризиками, - дами також становлять 60%.

Така професія, як юрист, також вельми популярна серед жінок. Не так давно практична діяльність у галузі права вважалася переважно чоловічим заняттям, але сьогодні жінок-претендентів на цю посаду більше, ніж чоловіків, - 57%.

Більше половини фінансових аналітиків, які здійснюють дослідження ринку і всебічний аналіз ризиків, також становлять дами (55%).

Переклад статті
"Названы самые "женские" профессии",
джерело: www.superjob.ru
Бажаєте передрукувати...?
Правила використання матеріалів сайту

Перейти вище: Статті