Майстер успіху / Статті / 15 найдивовижніших професій

 укр

 рус

Благодійний фонд "Розвиток України"

Майстер успіху

12.11.2007 15 найдивовижніших професій

Сьогодні у багатьох компаніях існують такі вакансії, як "економіст", "юрист" чи "інженер". Ці професії сьогодні є одними із найпопулярніших. Але що ж робити людям з такими професіями, як "ловець мурашок" чи "розбивач яєць"? Нижче наведений перелік із 15 рідкісних і дивних професій, які існують нині.

1. Продавець мрій

Поштовий клерк мріє стати на одну ніч великим актором. Бізнесмен мріє керувати багатотонним потягом. Психіатр мріє за 20 вихідних днів познайомитися з 20 дівчатами з 20 різних країн. Як здійснити їхні мрії? Одна з чиказьких компаній займається втіленням у життя будь-яких фантазій та бажань своїх клієнтів. Все, що потрібно для цього, - це завітати до офісу, розповісти, про що ви мрієте і сплатити суму, яку назвуть фахівці. Однак пам'ятайте, що мінімальна вартість втілення мрії становить 150 000 доларів.

2. Підбирач м'ячів

Таку вакансію можна зустріти у великих гольф-клубах. Підбирач м'ячів має стежити за тим, щоб на прилеглих до майданчика для гольфу територіях не було м'ячиків, як випадково потрапили туди.

3. Ловець мурах

Ловець мурах має виловлювати в мурашнику найкращих особин, які потім слугуватимуть для продовження роду на штучних мурашиних фермах.

4. Виймач мозку

Місце роботи виймача мозку - скотобійня. Що ж робить людина із такою професією? Вона кладе голову забитої тварини на стіл і, після того, як череп розколють сокирою, виймає звідти мозок, який потім надсилається до ресторанів.

5. Запахознавець

Вакансія запахознавця відкрита у деяких компаніях, які займаються виробництвом дезодорантів. Запахознавці наносять дезодорант під пахви учасників експерименту і протягом дня слідкують за тим, як змінюється запах дезодоранту.

6. Вартовий пожеж

Робота полягає у тому, щоб сидіти на верхівці високої башти, яка знаходиться у одному з національних парків США, і слідкувати за тим, чи не розпочалась десь поблизу пожежа.

7. "Опікун" королеви

Так званий "опікун" бджолиної королеви має слідкувати, щоб вона була цілою і неушкодженою і одержувала харчування, необхідне для продовження бджолиного роду.

8. Розбивач яєць

Головний обов'язок працівника цієї професії - відокремлювати білки від жовтків при допомозі спеціальної машини, куди він має класти цілі курячі яйця.

9. Оператор, який визначає стать курчат

Коли курчатам немає ще й доби, то важливо правильно визначити їхню стать, оскільки від цього залежить подальше харчування та умови догляду.

10. Розгладжувач зморщок

В дорогих взуттєвих бутиках працюють люди, які спеціально слідкують за тим, щоб на взутті, яке міряють покупці, не залишалося зморщок. Вони їх розгладжують.

11. Натирач ключок для гольфу

В розкішних гольф-клубах є "фахівці", у обов'язки яких входить натирання ключок клієнтів спеціальним мастилом для забезпечення кращого контакту ключки і м'яча.

12. Сажотрус

Спершу може видатися, що ця професія вже давно вмерла, проте у Південній Каліфорнії сажотруси працюють і донині. Для того, щоб стати сажотрусом, необхідно пройти дворічну підготовку. Година роботи сажотруса в середньому оцінюється у 20 доларів.

13. Нюхівник яєць

У деяких кондитерських працюють так звані "нюхівники яєць". Вони слідкують за тим, щоб протухлі курячі яйця не використовувалися для виробництва кондитерських виробів.

14. Вирівнювач подушок

У меблевих магазинах, які спеціалізуються на продажеві спальних гарнітурів, є вакансії вирівнювачів подушок. Такі працівники мають ходити торговим залом і стежити за тим, щоб на подушках не було складок.

15. Великодній кролик

Людина у костюмі великоднього кролика має привертати увагу покупців, танцюючи біля магазинів розпродажів.

Переклад статті
"15 самых странных профессий",
джерело: Правда.Ру
Бажаєте передрукувати...?
Правила використання матеріалів сайту

Перейти вище: Статті